Video shokuese, shufrat e hekurit shpojnë tej për tej trupin e punëtorit në kantierin e ndërtimit

“Daily Mail” ka publikuar së fundmi një video shokuese nga incidenti tronditës që ka pësuar një burrë. Videoja është filmuar në provincën e Jiangsu në Kinën Lindore.

Në këtë filmim, shihet si një burrë ka shpëtuar për mrekulli ndonëse dy shufra hekuri i kanë shpuar trupin. Këto shufra i kanë hyrë njëra në qafë dhe tjetra në gjoks.

Por edhe pse ato i kanë prekur organet vitale, burri ka arritur të mbijetojë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një kantier ndërtimi më 27 korrik, rreth orës 7 të mëngjesit.

Raportohet se kantieri i ndërtimit ka qenë në zonën e quajtur Rugaoi. Mësohet se punëtori në ato momente ka rënë në themelin e një ndërtese, e cila ka qenë 4 metra nën tokë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...