Video shokuese, shufrat e hekurit shpojnë tej për tej trupin e punëtorit në kantierin e ndërtimit

“Daily Mail” ka publikuar së fundmi një video shokuese nga incidenti tronditës që ka pësuar një burrë. Videoja është filmuar në provincën e Jiangsu në Kinën Lindore.

Në këtë filmim, shihet si një burrë ka shpëtuar për mrekulli ndonëse dy shufra hekuri i kanë shpuar trupin. Këto shufra i kanë hyrë njëra në qafë dhe tjetra në gjoks.

Por edhe pse ato i kanë prekur organet vitale, burri ka arritur të mbijetojë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një kantier ndërtimi më 27 korrik, rreth orës 7 të mëngjesit.

Raportohet se kantieri i ndërtimit ka qenë në zonën e quajtur Rugaoi. Mësohet se punëtori në ato momente ka rënë në themelin e një ndërtese, e cila ka qenë 4 metra nën tokë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...