VIDEO/ Nuk përmbahet çifti, kryejnë marrëdhënie s*ksuale në autostradë gjatë ecjes me makinë

Një shofer është filmuar duke kryer marrëdhënie intime me një pasagjere femër, teksa ecte me makinë në një autostradë të Moskës.

Skena është xhiruar nga një tjetër makinë dhe pamjet janë shpërndarë në rrjete sociale.

Në video shihet një burrë duke drejtuar një makinë tip Hyundai, por në të njëjtën kohë ndante momente intime me partneren.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit