(VIDEO) “Çmendet” Monika Lubonja, zhvishet dhe bën kërcim joshës në vaskë

Monika Lubonja dhe Arjola Demiri e kanë shijuar pafund qëndrimin e tyre në suitë, një ambient që sapo i është shtuar shtëpisë së “Big Brother”.

Ditën e djeshme dy banoret janë futur në vaskë dhe me muzikën në sfond, Monika nuk është përmbajtur. Ajo ka hequr peshqirin duke u shfaqur me bikini e duke i bërë një kërcim joshës Arjolës.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA