Video/ Blerja e re nga Barcelona ‘fëlliqet” para fansave në prezantim, “imiton” Dembele-n

Sergino Dest është blerja më e fundit e Barcelonës, i cili u prezantua sot me “Camp Nou” teksa ka bërë edhe setet fotografike por sidomos xhonglimet e zakonshme me top, një ritual tashmë!

Megjithatë, ashtu si shumë futbollistë të talentuar, edhe ai ka hasur vështirësitë e emocioneve dhe ka gabuar disa herë në kontrollin e topit (ndodhi edhe me Dembele shumë keq), edhe pse më pas ka treguar se klasi, teknika dhe sidomos magjia nuk mungojnë në këmbët e tij!

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Zbardhen prapaskenat e sherrit, ja arsyeja pse aktori Rezart Veleshnja u largua nga emisioni “Shiko Kush Luan”

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm në...

Aksident rrugor në Tiranë, motori përplas 75-vjeçaren

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një motor, ka përplasur një këmbësore në rrugën ‘Tre...

Kur do të ndryshohet ora dhe a është kjo hera e fundit? Ja çfarë ka vendosur Bashkimi Evropian

Edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të jetë si në vitet më parë, pavarësisht se BE e ka marrë tashmë vendimin për...

Momente nga protesta sotme/ 18 të proceduar, mes tyre ish deputetja dhe kreu i lëvizjes “Vetëvendosje”

Policia ka proceduar penalisht 18 shtetas, 3 prej tyre organizatorë të tubimit të sotëm para ministrisë së Jashtme greke.Ata do procedohen për veprat penale...