Friday, September 18, 2020

Vetëm pak pasi u fut në intubim/ Humb jetën tragjikisht 70 vjeçarja me Covid, burri i shpëton

Një lajm i trishtë është raportuar pak më parë. Një grua 70 vjeçare e infektuar me koronavirus ka gjetur vdekjen së fundmi.

E moshuara sapo ishte futur disa orë më parë në intubim pasi gjendja e saj shëndetësore ishte përkeqësuar. Për fat të keq, ajo nuk ka mbijetuar dot.

E moshuara ishte shtruar tek spitali Infektiv bashkë me bashkëshortin e saj. Ky i fundit ishte po ashtu i infektuar me koronavirus.

Por i shoqi i 70 vjeçares ka arritur të mbijetojë. Ai madje ka dalë nga spitali dhe është karantinuar në shtëpinë e tij.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...