“Vetëm dashuri dite të falësh”, Balla bën dedikimin për nënën e Edi Ramës

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, i ka shprehur ngushëllimet kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij.

Balla ka publikuar një foto të Aneta Ramës që shihet me një fëmijë në dorë. Përbri fotos, Balla shkruan se Aneta Rama falte vetëm dashuri.

“U prehsh në paqe nëna Neta! Vetëm dashuri dite të falësh deri në ditën e fundit. Ngushëllime familjes Rama për humbjen e nënës së dashur”, shprehet Taulant Balla.

Fotoja e publikuar nga Balla

Aneta Rama ka ndërruar jetë sot në moshën 82 vjeçare. Pritet që ceremonia e varrimit të mbahet sot në ora 17:00.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...