Sunday, September 20, 2020

Vajti të bënte foto për Instagram, 21 vjeçarja vdes tragjikisht

Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në Australi. Një modele 21 vjeçe ka humbur jetën pasi ka rënë nga shkëmbinjtë ku po bënte foto.

Anglezja Madalyn Davis, 21 vjeçe, ishte transferuar për të jetuar në Australi vitin e kaluar. Ajo shkoi të dielën me disa miq në Diamond Bay në Sidney.

Ata do të shihnin lindjen e diellit dhe do të bënin disa foto. Por kur nuk po e gjenin Madalyn, shokët e saj thirrën menjëherë urgjencën.

U raportua nga mediat e huaja se trupi i modeles u nxorr nga deti disa orë më vonë. Ajo kishte rënë fatkeqësisht nga shkëmbinjtë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e dielë, 20 shtator

Gjatë ditës së dielë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e diel, 20 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...