Wednesday, September 23, 2020

Urgjente/ Të shpëtojmë jetën e bebit 2-muajsh te ‘Nënë Tereza’ me sëmundjen e rëndë

Një rast urgjent për t’i shpëtuar jetën këtij bebi 2-muajsh që ka lindur me 2 vrima në zemër e ka nevojë për ndërhyrje të menjëhershme.

Mirëpo, prindërit nuk i kanë paratë që duhen për operacionin dhe bëjnë apel për ndihmë.

“Fëmija im, 2 muajsh, ka lindur me 2 vrima në zemër. Femija ka nevojë urgjente për ndërhyrje.

Momentalisht Ndodhemi në spitalin ‘Nënë Tereza”

Ne nuk i kemi mundësitë ekonomike për këtë operacion ju lutem më ndihmoni .

Unë që po ju shkruaj jam nëna e fëmijes po shikoj fëmijën tim në këtë gjendje me loton zemra.

Ky është nr im+355699369853. Al2420533698000262cLidcLaLLz BKT ky është nr llogarisë”, shkruan nëna e Skedjano Islamajt teksa vë në dispozicion edhe dokumentacionin e nevojshëm.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e mërkurë, 23 shtator

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 23 shtator, 2020

DashiHëna do të ketë ndikim të favorshëm, por ju duhet të jeni të vendosur që të gjeni të gjitha zgjidhjet për problemet tuaja. Megjithatë...

Grida Duma: Rama do të dalë nga politika në mënyrën më të shëmtuar të mundshme

Fondet për rindërtimin e tërmetit dhe fakti që kryeministri Edi Rama do të drejtojë fushatën zgjedhore në Durrës, a e penalizon Partinë Demokratike?Kjo ishte...

Mashtrimi me maskat e Covid/ Skandali në Itali përfshin edhe Shqipërinë

Hetimi ndërkombetar i skandalit të maskave në Itali ndaj një kompanie të huaj që dyshohet se përvetësoi mbi pesë milionë euro përfshin edhe prokurorinë...