Friday, September 18, 2020

U tha se nuk flisnin, Mbretëresha Elizabeth bën komentin e papritur për Meghan në ditën e lindjes së saj

Princi Harry dhe bashkëshortja e tij, Meghan Markle, u shkëputën muaj më parë nga Pallati Mbretëror. Tani ata jetojnë financiarisht të pavarur në Kanada, bashkë me djalin e tyre, Archie.

Por pas largimit të dyshes nga Pallati Mbretëror, u tha se marrëdhënia e tyre me familjen mbretërore nuk ishte aspak e mirë. Mirëpo, një reagim i papritur ka ardhur nga Pallati Mbretëror.

Mbretëresha Elizabeth II ka uruar publikisht Meghan Markle për ditëlindjen e saj të 39-të. Ky urim ka çuditur jo pak njerëz.

Faqja zyrtare e Pallatit Mbretëror ka publikuar një foto të Mbretëreshës me Meghan. Në këtë foto, ata i referohen Meghan ende si Dukeshë. “I urojmë Dukeshës së Sussex Gëzuar Ditëlindjen”, shkruhet në këtë foto.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...