U përpoq të kultivonte kanabis, e pëson 57 vjeçari në Lezhë

Sot në Lezhë është vendosur në pranga një shtetas 57 vjeçar. Ky i fundit ka tentuar të kultivojë kanabis.

Policia bën të ditur se 57 vjeçari me inicialet N. D është arrestuar. Ai u kap teksa po tentonte të kultivonte lëndë narkotike në fshatin Lalm të Lezhës.

Bëhet e ditur se vijojnë kontrollet për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e tentativave për kultivimin e bimëve narkotike.

Foto ilustruese
- Advertisement -

Të fundit

Të fundit