U ndanë krejt papritur, Vin Veli bën deklaratën pasi i dha fund lidhjes me Bora Zemanin

Tre vite më parë, çifti i njohur shqiptar, Vin Veli dhe Bora Zemani, u ndanë. Dyshja aso kohe nuk folën për vendimin që morën.

Së fundmi, Vin Veli ka qenë i ftuar në emisionin “Live from Tirana”. Gjatë intervistës, ai është pyetur edhe mbi temën nëse duhet të jemi miq me ish-at.

Vin Veli ka deklaruar se ndonëse një lidhje mund të mos funksionojë, kjo s’do të thotë që duhet ta urresh ish partnerin. Ai ka deklaruar se gjërat ndryshojnë nëse ka pasur tradhti mes tyre.

“Për sa kohë ke një fëmijë, sigurisht që do mbash miqësi. Por edhe një çift që janë ndarë dhe nuk kanë fëmijë pse duhet të urrehen? Kur nuk ka funksionuar, thjesht nuk ka funksionuar. Ah, kur ka pasur tradhëti pastaj, varet… Unë jam shumë mendjehapur, nuk mbaj mëri ose hatërmbetje”, u shpreh Vini.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Rekord viktimash nga Covid në Shqipëri: 17 humbje jete në 24 orë dhe 795 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 795 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 17...

Tragjike/ Ndahet nga jeta 34-vjeçarja shqiptare, pak ditë më parë ishte bërë nënë për herë të tretë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një grua shqiptare.Mediat italiane bëjnë me dije se ka ndërruar jetë Hazbije...

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....