Friday, September 18, 2020

Tre vajzat vrasin të atin pasi abuzonte seksualisht me to, detajet rrënqethëse nga ngjarja që ka shokuar njerëzit

Kristina, Angelina dhe Maria janë tre motrat ruse që vranë babain e tyre pasi ai abuzonte me to seksualisht për vite me rradhë. Motrat, të moshës 19, 18 dhe 17 vjeçe, vijojnë të përballen me drejtësinë ndonëse krimin e bënë për vetëmbrojtje.

Vajzat, babai

Sipas mediave të huaja, ato mund të dënohen deri në 15 vite burg. Trupi i babait të tyre 57 vjeç u gjet në shkallët e një apartamenti në Moskë.

Disa orë para krimit, ai sapo ishte kthyer nga një klinikë psikiatrike dhe i kishte kërcënuar tre vajzat me thikë. Mediat e huaja shkruajnë se ai ishte i varur nga droga dhe bënte pjesë në grupe kriminale.

Vajzat, babai

Vajza më e madhe, Kristina, ka deklaruar për policinë gjatë arrestimit se ato e urrenin të atin. Ajo shtoi se të treja kishin prova të mjaftueshme që tregonin se ai i detyronte të kryenin marrëdhënie me të.

Psikologët kanë deklaruar se vajzat vuajnë nga çrregullimi i stresit post traumatik. Avokatët mbrojtës të tyre i kanë konsideruar tre vajzat si viktima.

Vajzat

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...

I rrethuar plot me njerëz, Pipero shpallet “Qytetar Nderi” (Pamje nga ceremonia)

Qyteti i Skraparit, vendi ku u lind dhe u rrit Doktor Pëllumb Pipero, e nderoi sot mjekun e shquar me titullin e lartë “Qytetar...