Trajneri Reja surprizohet për ditëlindje, fishekzjarre dhe tortë me flamur shqiptar (Video)

Edy Reja feston 76 vjetorin e lindjes sot dhe Shqipëria ia bëri dhuratën dje, me fitoren kundër Hungarisë.

FSHF i kishte organizuar edhe një festë pas ndeshjes, teksa e kanë pritur ne hotel me fishekzjarre.

Normalisht nuk mund të mungonte një tortë e madhe me flamurin shqiptar dhe shumë urime për italianin që drejton kombëtaren tonë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA