Tragjike/ Po lahej me celularin në dorë, e mitura gjen vdekjen

Një zakon të cilin e kanë shumë njerëz por që shpesh mund të rezultojë i rrezikshëm.

Lënia e telefonit i cili nuk mban shumë bateri gjithmonë në karikim, edhe kur shkon për të larë, mund të marrë jetën.

Pikërisht ky veprim i kushtoi jetën një vajze 15-vjeçare, e cila gjeti vdekjen në vaskën e banjës, pasi celulari i rrëshqiti nga duart dhe përfundoi në ujë, duke e zënë korrenti.

Ngjarja e rëndë vjen nga Marseja në Francë dhe u shënua të dielën e lënë pas, më 9 shkurt.

Prej viktimës mësohet vetëm emri Tiffenn, ndërkohë që mediat raportojnë se e mitura gjeti vdekjen pikërisht nga korrenti, si pasojë e kontaktit të karikuesit me ujin.

Vajza u dërgua në spitalin e Timone, ku gjeti vdekjen pak orë më vonë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...