Tragjike, humb jetën ish futbollisti i Juventusit

Një lajm i trishtë është raportuar nga mediat e huaja. Ish futbollisti i të rinjve të Juventusit, Giuseppe Rizza, ka humbur jetën në moshën 33 vjeçare.

Raportohet se ish futbollisti kishte disa javë i shtruar në spital. Ai kishte pësuar një hemoragji cerebrale në tru dhe kishte nevojë për kujdes mjekësor.

Por futbollisti doli nga koma më 22 qershor dhe u duk se gjendja e tij u përmirësua. Mirëpo, në orët e fundit gjendja e tij u përkeqësua dhe ai ka ndërruar jetë.

Lajmi i vdekjes së 33 vjeçarit ka trishtuar shumë njerëz. Të shumtë kanë qenë ata që kanë shprehur ngushëllimet për të, midis të cilëve dhe dy juventinët, Kielini dhe Bufon.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

E rëndë/ I kushton shtrenjtë gabimi gjatë gjuetisë, humb jetën 40 vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Spotelo të Italisë. Një shtetas shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një pakujdesie gjatë...

Video që po çmend Greqinë/ Dy të rinj shqiptarë urdhërojnë ushtarët grekë në rresht, thërrasin emrin e…

Një video e cila ka qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale ka alarmuar autoritete greke të ushtrisë. Siç shihet në video dy shqiptarë u japin...

Pandemia në Shqipëri/ Rriten frikshëm shifrat, 641 raste të reja dhe 4 humbje jete

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike raportin e 24 orëve të fundit sa i përket personave të prekur nga Covid. Bëhet me dije se janë...

Detajet shokuese/ Përparimi shiste foshnjat që lindnin dy motrat, punonjësja e seksit zbulon të shkuarën e tyre

Në media janë zbardhur disa detaje të reja nga marrëdhënia që motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi kishin me vrasësin e tyre,...