Tragjike/ Hidhet nga kati i katërt, humb jetën 53 vjeçari

Në datë 13.01.2022, në rrugën “Eduard Mano”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katër i pallatit ku banonte, shtetasi A. Xh., 53 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA