Saturday, September 19, 2020

Tragjedia e familjes në Himarë ku u mbyt gruaja, i afërmi rrëfen detajet nga ngjarja e rëndë

Një tragjedi ndodhi sot në Himarë. Një grua është mbytur pasi kishte dalë me djalin, burrin dhe një punonjës për të mbledhur rrjetat e peshkimit në det.

Për shkak të stuhisë së fortë, anija e tyre u përmbyt. Trupi i gruas së pajetë u gjet disa orë pas incidentit, në afërsi të Dhërmisë.

Një i afërm i familjes së Robert Ramës ka rrëfyer detaje nga ngjarja e rëndë. Ai ka thënë se djali i ri ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

I afërmi

Ai ka rrëfyer se familja Rama prej vitesh merreshin me peshkim. Ai ka thënë se ata janë vlonjatë, por kishin shkuar në Himarë për sezonin veror.

“Më njoftoi nipçja në Himarë se çfarë ka ndodhur.  Djali është më rëndë.  Kishin dalë për të mbledhur rrjetat”, tha i afërmi i tyre.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.

Ndodh skandali, deputeti filmohet duke parë video erotike në Kuvend

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Kuvendin e Tajlandës. Një deputet është filmuar...