Friday, September 18, 2020

Tragjedi në Bathore, kunati vret kunatën me armë zjarri, detaje nga krimi i rëndë

Një ngjarje e rëndë brenda familjes raportohet të ketë ndodhur pasdite në Bathore, Tiranë.

Sipas policisës, shtetasi A.T, vrau kunatën e tij, shtetasen J.H, me armë zjarri, për motive të dobëta.

Njëri prej djemve ka vrarë nusen e vëllait, për moral, edhe pse ai jetonin në shtëpi të ndara.

Nuk dihen ende rrethanat e krimit.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet që shumë shpejt të dalin detaje më të hollësishme në lidhje me atë çfarë ka ndodhur.

NJOFTIMI:

Rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi A.T., ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, shtetasen J.H.

Menjëherë forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën ku vijon krehjen e zonës për kapjen e autorit.

Gjithashtu është ngritur Grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Flet Preng Gjini pas atentatit që iu bë në Tiranë, çfarë zbuloi në dëshminë e tij

Preng Gjini është personi ndaj të cilit u bë një atentat me tritol tre ditë më parë në kryeqytet. Së fundmi, Gjini...

I ati i vdiq dy javë më parë, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një punonjës i policisë së Shtetit humbi jetën tek spitali Infektiv. Viktima është identifikuar me emrin Ilir Nerguti.Raportohet...

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.

Njoftim

Një mirmbajtje e planifikuar. Faleminderit që na ndiqni!