Tolgahan mëson shqip, ja çfarë thotë aktori turk në gjuhën shqipe

Almeda Abazi prej 5 vitesh është në një marrëdhënie me aktorin turk, Tolgahan Sayisman. Dyshja janë prindër të një djali, i cili quhet Efehan.

Gjithashtu, moderatorja shqiptare është në pritje të fëmijës së dytë. Lajmin e ëmbël e zbuluan vet çifti disa ditë më parë.

Por duket se nga martesa me Almedën, Tolgahan ka mësuar disa fjalë shqip. Vet aktori ka vendosur një përshkrim në gjuhën shqipe në foton e fundit që ka publikuar.

“E kështu”, ka shkruar aktori, ndërkohë që kunata e tij, motra e Almedës i ka komentuar “Eh çfarë dhëndri kemi!”

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Mafia Rama-Veliaj/ Reagon ashpër Këshilltari gjerman: “Rasti i Kryebashkiakut, jo i izoluar”

Martin Henze, një prej këshilltarëve të CDU-së gjermane, ka reaguar lidhur me përgjimet e anti-mafies italiane të publikuara së fundmi, ku hidhet dritë mbi...

Arian Çani e pyet ‘live’ këngëtarin shqiptar nëse është gay, ja përgjigja e tij

Këngëtari Mirudi u etiketua si “Konçita shqiptare” për faktin se tërhoqi vëmendjen me veshjen e tij në Festivalin e Këngës. Në një lidhje direkte...

Dogji për së gjalli 12-vjeçaren shqiptare/ Zbulohet pas 9 vitesh identiteti i pedofilit që tentoi të përdhunonte të miturën në Greqi

Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa vitesh ndaj një vajze të vogël me origjinë shqiptare, e cila u dogj e...

E bujshme/ Italia hedh në gjyq kompanitë prodhuese të vaksinës anti-COVID, zbardhet arsyeja

Kryeministri italian Giuseppe Conte paralajmëroi se Italia do të kërkojë llogari ndaj kompanive Pfizer dhe AstraZeneca për vonesat në dërgimin e vaksinave. Përmes një postimi...