Tjetër tragjedi, 60 vjeçari gjen vdekjen duke u hedhur nga lartësia e spitalit të Senatoriumit

Një ngjarje e rëndë është raportuar pak më parë. Një pacient i spitalit “Shefqet Ndroqi” është hedhur nga lartësia e spitalit.

Viktima është 60 vjeçari me inicialet L. S, i cili ka gjetur vdekjen nga plagët e marra. Mësohet se 60 vjeçari ka kryer vetëvrasje rreth orës 00:30.

Por në njoftimin e policisë nuk bëhet e ditur se pacienti ka qenë i infektuar me koronavirus. Ai po merrte trajtimin mjekësor tek Senatoriumi.

Katër pacientë me Covid-19 më parë i kanë dhënë fund jetës duke u hedhur nga lartësitë e spitaleve Covid ku po kuroheshin.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Mafia Rama-Veliaj/ Reagon ashpër Këshilltari gjerman: “Rasti i Kryebashkiakut, jo i izoluar”

Martin Henze, një prej këshilltarëve të CDU-së gjermane, ka reaguar lidhur me përgjimet e anti-mafies italiane të publikuara së fundmi, ku hidhet dritë mbi...

Arian Çani e pyet ‘live’ këngëtarin shqiptar nëse është gay, ja përgjigja e tij

Këngëtari Mirudi u etiketua si “Konçita shqiptare” për faktin se tërhoqi vëmendjen me veshjen e tij në Festivalin e Këngës. Në një lidhje direkte...

Dogji për së gjalli 12-vjeçaren shqiptare/ Zbulohet pas 9 vitesh identiteti i pedofilit që tentoi të përdhunonte të miturën në Greqi

Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa vitesh ndaj një vajze të vogël me origjinë shqiptare, e cila u dogj e...

E bujshme/ Italia hedh në gjyq kompanitë prodhuese të vaksinës anti-COVID, zbardhet arsyeja

Kryeministri italian Giuseppe Conte paralajmëroi se Italia do të kërkojë llogari ndaj kompanive Pfizer dhe AstraZeneca për vonesat në dërgimin e vaksinave. Përmes një postimi...