Tjetër lajm tragjik, humb jetën nga koronavirusi agjenti i policisë shqiptare

Një lajm i trishtë është raportuar sot në media. Një polic ka ndërruar jetë për shkak të infektimit me koronavirus.

Raportohet se viktima është një agjent anti-droge. Ai është infektuar me Covid-19, por nuk ka arritur dot të mbijetojë.

Viktima është identifikuar si shtetasi me inicialet F. B. Kujtojmë se sot u raportua i infektuar me koronavirus dhe drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, i cili është karantinuar në shtëpi.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....

E trishtë, ndërron jetë nga koronavirusi babai i Myftiut të Shkodrës

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Babai i Myftiut të Shkodrës Muhamed Sytari, Bardhyli, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...