Skandal në Tiranë/ 40 vjeçarja kryente aktet intime në prani të vajzës së saj 7 vjeçe, punonte si prostitutë

Një grua 40 vjeçare është arrestuar nga policia mbrëmjen e 30 korrikut dhe bashkë me të edhe 25 vjeçari I. Besholli. Mësohet se policia e ndoqi për disa orë gruan, e cila u arrestua në një hotel afër një qendre tregtare në periferi të Tiranës.

Mësohet se ajo ushtronte profesionin e prostitutës. Por detaji më shokues është fakti që vajza e saj vetëm 7 vjeçe shikonte të ëmën gjatë akteve të saj seksuale.

Policia ka raportuar, sipas “Tv Klan”, se 7 vjeçarja u gjet në të njëjtën dhomë ku mamaja e saj po kryente marrëdhënie me klientin. Ajo tentoi ta fshihte vajzën në tualet kur policia i trokiti në derë.

Raportohet se fëmija është dërguar në një qendër për mbrojtjen e të miturve. Gruaja e arrestuar u bë e njohur disa muaj më parë kur u denoncua nga disa qytetarë në emisionin “Stop”.

Ajo i shfrytëzonte fëmijët e saj që këta të ndalonin makinat dhe ajo të siguronte klientë.  Fëmijët shpeshherë ishin parë të konfliktoheshin me të ëmën dhe herë të tjera me klientët e saj.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...