Tiranë/ 37-vjeçari përndiqte 16-vjeçaren, arrestohet nga policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Tiranës ku një 37-vjeçar përndiqte një 16-vjeçare. pas hetimeve dhe dyshimeve 37 vjeçari është vënë në pranga dhe është mësuar se ai ishte banues në Itali. I arrestuari me iniciale P.A u arrestua në flagrancë për veprën penale “Përndjekja”.

NJOFTIMI

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit P. A., 37 vjeç, banues në Itali, për veprën penale “Përndjekja”, pasi ka përndjekur një shtetase 16 vjeçe.”

- Advertisement -

Vijon…

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit