Terhoqi qenin zvarrë/ U tha se i ra infarkt, por kishte vrarë veten

Vetëvritet 50-vjeçari, i arrestuar, pas akuzave se tërhoqëi qenin zvarrë në rrugë.

Faik Përkoxha i ka dhënë fund jetës sot, në Peshkopi.

Ngjarja e rëndë, kur ai tërhoqi pas një makine qenin, dhe pas bërjes publike të ngjarjes, u procedua penalisht dhe u gjobit nga policia, ndodhi një javë më parë.

Ai u denoncua përmes imazheve dhe videove, teksa tërhiqte zvarrë qenin me makinën e tij.

Faik Përkoxha, 50-vjeç, baba i 5 fëmijëve, jetonte në Sukth. Ai ka vrarë sot veten në Peshkopi, në rrethana ende të paqarta.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...

Drejtori i Ramës infektohet me virus, ja si paraqitet gjendja e tij

Kreu i Kadastrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.Burime bëjnë me dije për abcnews.al se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen...