Sunday, September 20, 2020

Tentoi të bënte foto me këngëtarin, largohet me dhunë djaloshi nga fusha e stadiumit

Gjysmë-finalja së parë midis Shqipërisë dhe Italisë, e cila u mbyll me fitoren e italianëve pas gjuajtjeve të 11-metërshit, ka kaluar me një incident të vogël në shkallët e stadiumit.

Në ato momente e gjithë vëmendja ishte tek dy reperët e ri të Showbizit shqiptar Finem dhe Solo, të cilët perfomuan në fushën e blertë të stadiumit “Air Albania”.

Në përfundim të performancës së tyre, një fëmijë është futur në fushën e lojës dhe ka tentuar për të bërë një foto me njërin nga këngëtarët. Ky veprim i djaloshit mbeti në tentativë pasi nuk u lejua nga rojet e siguresë të stadiumit të cilët e kanë larguar atë forcërisht në drejtim të tribunave.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e dielë, 20 shtator

Gjatë ditës së dielë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e diel, 20 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...