“Të jetë rastësi vallë?!” Artan Hoxha nxjerr fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit: Sali, dorëzo bllokun e Metës

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale.

Teksa publikon një foto të 6 janarit 2021 nga protesta e Capitol Hill në SHBA dhe një tjetër nga 21 janari 2011 në Shqipëri, Hoxha vë re një rastësi të dyshimtë.

“Djalli gjen menyrat e veta, per te qene prezent ne ngjarjet e rendesishme

Te jete rastesi valle???!!!

Ne foton e pare: “Djalli me brire” ne Kapitol Hill, 6 janar 2021.. me moton “Bajden, dorezo mandatin e vjedhur”…

Në foton e dyte: “Djalli me brire” përpara kryeministrisë 21 janar 2011.. me moton “Sali, dorezo bllokun e Metës”…”, shkruan Hoxha me ironi.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...