Saturday, September 19, 2020

Ekzekutohet 50 vjeçari në Elbasan teksa pinte kafen e mëngjesit, tre autorët të veshur si policë

Bujar Çela, 50 vjeç, është ekzekutuar teksa po pinte kafen e mëngjesit në një lokal Elbasan. Raportohet se tre persona kanë qëlluar me breshëri plumbash ndaj tij.

Mësohet se vrasja e tij ka qenë e mirëorganizuar. Tre autorët kishin disa ditë që po e ndiqnin 50 vjeçarin dhe kështu kishin mësuar rutinën e tij.

Pamje nga vendngjarja

Raportohet se autorët kanë qenë të veshur me uniformë policie në momentin kur vranë 50 vjeçarin. Ata e vëzhguan sot viktimën teksa ai u fut në lokal për të pirë kafe.

Bujar Çela është qëlluar 4 herë me armë zjarri. Raportohet se ai punonte si taksist, por pa licencë.

Pamje nga vendngjarja

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.

Ndodh skandali, deputeti filmohet duke parë video erotike në Kuvend

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Kuvendin e Tajlandës. Një deputet është filmuar...

Për një copë rrugë! Vritet me thikë babai i dy fëmijëve në Durrës, si ndodhi ngjarja e rëndë

Një vrasje ndodhi mesditen e sotme në Durrës. Idajet Dulla, 34 vjeç, u vra nga Arbër Koti, pas...