Surpriza të bukura po ju presin! Meri ka lajme të mira për këto shenja:

Dashi

Do keni takime dhe detyrime pune per te permbyllur dhe rregulluar ne menyre qe te mbaroni me ceshtjet qe jane hapur javet e fundit.

Demi

- Advertisement -

Nese i keni planifikuar planet deri ne detaje, do keni fatin t’i realizoni me sukses dhe do keni edhe hapje te reja.

Binjaket

Do vazhdoni te kuptoni dhe te ndergjegjësoheni per ato qe keni humbur dhe te vleresoni ato qe keni.

Gaforrja

Nje femer do ju lodhi dhe do behet antagoniste ne planet tuaja. Kujdes nderhyrjet qe mund te keni ne cift.

Luani

Do keni nje propozim pune qe nuk eshte i natyres tuaj. Por nese e merrni me seriozitet mund ta perballoni.

Virgjeresha

Ju duhet pak frymezim qe te shijoni nje impuls erotik i cili mezi po nxjerr koken ne zemren tuaj. Eshte ne doren tuaj te lind dashuria ose ne perbindesh.

Peshorja

Nje dhurate ne dukje e vogel dhe pa rendesi do kthehet shume e vlefshme per stabilitetin tuaj ekonomik e familjar.

Akrepi

Nje lajm interesant do ju cliroj nga bllokimi ne fushen e ndjenjave dhe do kuptoni se ju vet mund t’i beni te gjitha.

Shigjetari

Nje ceshtje ekonomike nuk do jete e kenaqshme por do jete e mjaftueshme per te mbaruar deryrimet.

Bricjapi

Hena ne shenjen tuaj do ju bej te merrni jeten tuaj nen kontroll para se t’ju rreshqasin gjera te rendesishme nga duart.

Ujori

Nje fantazi jo shume e shfrenuar do bej qe te mendoni dhe veproni pa kaluar ekstremet e kohes ku jetojme.

Peshqit

Nje takim interesant dhe per ju do ju jap nje ide te re se si te organizoni nje pune apo marredhenie erotike.

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit