Stilisti mashkull ngacmon Stresin, reperi i kthehet ashpër

Një nga reperët më të njohur shqiptar është padyshim Stresi. Ai është shumë i komentuar në media për jetën e tij personale dhe profesionale.

Së fundmi, Stresi ka qenë i ftuar në emisionin “Roped with Olsi”. Aty reperi ka zbuluar disa detaje të pathëna nga jeta e tij.

Në një moment gjatë intervistës, reperi ka rrëfyer një situatë të sikletshme. Ai ka treguar se disa kohë më parë një stilist mashkull e ka ngacmuar.

“Ishte një stilist dhe më pa e më tha kshu…”do të të stiloj”…po te unë e gjete ti more, thashë…ishte kshu e kupton vetë ti. Kisha dhe një stilolaps në dorë dhe i thashë ‘ik se ta haj syrin si kokërr ulliri more vesh a jo…jo për naj gjë, çik si presion sa për ta larguar”, tregoi ai.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Mafia Rama-Veliaj/ Reagon ashpër Këshilltari gjerman: “Rasti i Kryebashkiakut, jo i izoluar”

Martin Henze, një prej këshilltarëve të CDU-së gjermane, ka reaguar lidhur me përgjimet e anti-mafies italiane të publikuara së fundmi, ku hidhet dritë mbi...

Arian Çani e pyet ‘live’ këngëtarin shqiptar nëse është gay, ja përgjigja e tij

Këngëtari Mirudi u etiketua si “Konçita shqiptare” për faktin se tërhoqi vëmendjen me veshjen e tij në Festivalin e Këngës. Në një lidhje direkte...

Dogji për së gjalli 12-vjeçaren shqiptare/ Zbulohet pas 9 vitesh identiteti i pedofilit që tentoi të përdhunonte të miturën në Greqi

Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa vitesh ndaj një vajze të vogël me origjinë shqiptare, e cila u dogj e...

E bujshme/ Italia hedh në gjyq kompanitë prodhuese të vaksinës anti-COVID, zbardhet arsyeja

Kryeministri italian Giuseppe Conte paralajmëroi se Italia do të kërkojë llogari ndaj kompanive Pfizer dhe AstraZeneca për vonesat në dërgimin e vaksinave. Përmes një postimi...