Sot ndërpritet energjia në kryeqytetet, zonat dhe oraret

Këtë të Enjte, në disa zona në periferi të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë lektrike.

OSHEE bën me dije se, në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, gjatë intervalit kohor 09:30-15:00, do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Zallher, Bovillë, Kodër e Kuqe në Babrru, Pinet, Shesh, Ndroq Qendër, Lagjia Sauqet, Antenat Private në fshatin Derje.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA