Sot është një nga më të njohurat, shihni si dukej Rezarta Shkurta në fillimet e karrierës së saj

Rezarta Shkurta është një nga personazhet më të njohura të showbiz-it shqiptar. Ajo u bë e famshme në Shqipëri fillimisht si një këngëtare.

Edhe pse ka kohë që është shkëputur nga muzika, Rezarta vazhdon të jetë shumë e komentuar në media. Gjithashtu, ajo është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi, Rezarta ka publikuar një foto të vjetër të sajën. Kjo foto është shkrepur vite më parë, kur ajo ka qenë vetëm 18 vjeçe.

Me flokët bjonde njësoj si tani, Rezarta nuk ka ndryshuar shumë ndër vite. “18 vjeç, seti i parë artistik”, ka shkruar Rezarta përbri kësaj fotoje.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...