Friday, September 18, 2020

Sot është një nga më të njohurat, shihni si dukej Rezarta Shkurta në fillimet e karrierës së saj

Rezarta Shkurta është një nga personazhet më të njohura të showbiz-it shqiptar. Ajo u bë e famshme në Shqipëri fillimisht si një këngëtare.

Edhe pse ka kohë që është shkëputur nga muzika, Rezarta vazhdon të jetë shumë e komentuar në media. Gjithashtu, ajo është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi, Rezarta ka publikuar një foto të vjetër të sajën. Kjo foto është shkrepur vite më parë, kur ajo ka qenë vetëm 18 vjeçe.

Me flokët bjonde njësoj si tani, Rezarta nuk ka ndryshuar shumë ndër vite. “18 vjeç, seti i parë artistik”, ka shkruar Rezarta përbri kësaj fotoje.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...