Sindi dhe Murati njiheshin më parë, konkurenti e thotë live në studio, çfarë kanë bërë bashkë

Almendi hodhi akuza në drejtim të Sindit dhe Muratit në puntatën e sotme në “PërPuthen” se ata njiheshin para programit, duke hedhur edhe dyshime për një lojë mes tyre.

Por Sindi sqaroi se ka qenë kliente te salloni i tij dhe se ai i kishte bërë vetëm një herë një krehje flokësh dhe se nuk kishte patur asnjë komunikim me të, veç një përshëndetje.

“Unë kam qenë në sallonin e tij, më ka bërë një krehje dhe kaq, kam dalë nga salloni. Nuk e kam njohur më përpara, jam kliente në sallonin e tij, por vetëm një herë e kam rastisur. E njoh si fytyrë, por kaq. Nuk po bëj lojë, ne vetëm një përshëndetej i kemi bërë njëri-tjetrit te salloni dhe kaq”, tha Sindi.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...

Mikrofon floriri dhe pëllumb prej ari/ Lady Gaga dhe Jlo tërheqin vëmendjen në inagurimin e Biden

Dy këngëtaret e famshme, Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, kanë performuar gjatë ceremonisë së inagurimit të presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe...