‘Shtetin e lë nafta’/ Lufta anti-KÇK në kulmin e saj, Policia e Vlorës lë nam, efektivëve u fiket makina, e shtyjnë për ta ndezur

Ndodh edhe kjo! Në ‘kulmin’ e luftës ndaj KÇK-ve, Policia e Shtetit është në këmbë dhe patrullon gjithë vendin si ta ketë në pëllëmbë të dorës.

Për shkak të qarkullimeve në qytet, në Vlorë ka ndodhur edhe diçka e sikletshme. Një makinë policie është fikur në vend për shkak të mungesës së naftës dhe për këtë aryse efektivët janë detyruar që ta shtyjnë vetë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...