Saturday, October 31, 2020

Shqipëria harron shijen e golit, tre ndeshje radhazi pa shënuar, kënaqemi me një pikë ndaj Lituanisë

Një tjetër paraqitje zhgënjyese e kombëtares kuqezi në Ligën e Kombeve, këtë herë në fushën e Lituanisë, ku nuk arritën më shumë se rezultati 0-0.

Kjo është ndeshja e tretë radhazi që djemtë e trajnerit Edi Reja nuk shënojnë gol, pas sfidave 0-1 në ‘Air Albania’ me Lituaninë dhe barazimit 0-0 në Kazakistan 3 ditë më parë.

Pas këtij barazimi Shqipëria shkon në kuotën e 5 pikëve, aq sa edhe Lituania, ndërsa Bjellorusia dhe Kazakistani kanë nga 4 pikë dhe do të ndeshen midis tyre në orën 20:45.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e shtunë, 1 nëntor

Gjatë ditës së shtunë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën shtunë, 31 tetor, 2020

DashiNesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën...

Situata kritike, hapet spitali “Covid 3” në Tiranë, 150 shtretër dhe një Reanimacion

E premtja ka shënuar numër rekord me 301 të shtruar në dy spitalet Covid e për pasojë të gjitha kapacitet janë ezauruar. Kjo ka...

Godet sërish Aleksandër Gjoka pas ofendimeve të Ramës/ Si ndihet këngëtari pas publikimit të videos që bëri xhiron e rrjetit

Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga qeveria për pezullimin e...