Shperndanin heroinë, arrestohen dy të rinjtë në Elbasan

Policia e Elbasanit ka bërë me dije se ka arrestuar dy vëllezër për shkak se janë kapur në flagrancë duke shpërndarë në doza dorgëra të forta të tipit heroinë.

Mësohet se në pranga kanë rënë shtetasi E.K 28 vjeç dhe shtetasi A.K 27 vjeç.

Gjatë kontrollit dy vëllezërve iu gjetën 9 doza heroinë. Ndërkohë janë sekuestruar edhe dy peshore elektronike, 4 celularë dhe një automjet.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Përhapet alarmi në hipotekën e Korçës, infektohen me koronavirus 6 punonjës

Hipoteka e Korçës është kthyer në një vatër të nxehtë të përhapjes së koronavirusit. Në 24 orët e fundit, kanë dalë pozitiv...

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...