Monday, October 26, 2020

Shpenzoi shumën marramendëse për të blerë super jahtin, Gjiko e jep atë falas

Gjiko është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili ka disa kohë që ka bërë të ditur se ka blerë një jaht të vetin.

Fotot nga jahti luksoz Gjiko i ka publikuar në profilin e tij në Instagram, ku së fundmi është shfaqur në të teksa shihet i veshur me një robdishambër.

E ndonëse ka shpenzuar një shumë të majme për ta blerë atë, Gjiko ua ka ofruar kolegëve falas, pasi siç thotë ai, ta marrësh me qira për një klip kushton shumë. “Qe ju vyn yachti per videoklip ju jepi mos e merni me qirra se shtrejt ish”, shprehet Gjiko.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Gafa e Pampurit “11×2=24”, Rama qesh me lot dhe ironizon: Tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për gafën e ish-deputetes së PD-së, Oriola Pompuri, e cila teksa po llogariste shtretërit në spitalet Covid, tha se...

Ekzekutohet udhëheqësi i lartë i al-Kaidës, pjesë e terroristëve më të kërkuar në botë

Forcat afgane kanë ekzekutuar udhëheqësin e lartë të al-Kaidës, Abu Muhsin al-Masri. Ai ishte pjesë e listës së Byrosë Federale të Hetimit...

“Shkarravina që bëjnë si moderatore”, zbulohet për kë prezantuese e kishte ironinë Ori Nebiaj

Ditën e dielë, moderatorja Ori Nebiaj bëri një status thumbues ndaj një moderatoreje. Ajo nuk përmendi emër në këtë status.

“Qeveria e papërgatitur për valën e dytë të koronavirusit”, denoncimi i fortë i Bashës

Kryedemokrati Lulzim Basha ka përmendur rastin e babait të një gazetari. Ndonëse kishte simptoma, atij nuk iu bë tamponi për 6 ditë...