Shokuese në Tiranë, gjendet i vetëvarur brenda shtëpisë djali 25 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 25 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, Tiranë. Mësohet se ka qenë vëllai i viktimës që e ka gjetur atë të pajetë.

Viktima është shtetasi me inicialet A. M. Nuk dihet nëse i riu vuante nga probleme psikologjike, ndërsa policia po heton rastin në fjalë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Asnjë lidhje me duhanin! Mjekja zbulon me foto pasojat e tmerrshme që lë Covid në mushkëri

Mushkëritë janë një nga organet e trupit tonë që preken dhe dëmtohen më shumë nga Covid-19. Një kirurge ka zbuluar se si...

Nuk pritej, i dashuri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën e flamurit shqiptar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, prej disa kohësh është në një lidhje me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja...

Mjeku vdiq disa ditë pas vaksinimit, gruaja e tij bën deklaratën shokuese

Mjeku Gregory Michael nga Florida në SHBA ndërroi jetë 16 ditë pasi u injektua me vaksinën e Pfizer më 18 dhjetor. Mjeku...

E trishtë, humb jetën ish komandanti i UÇK-së

Një lajm i trishtë është raportuar sot në media. Shefqet Paçarizi, komandanti i Batalionit të Dytë të Brigadës 122 të UÇK-së, ka...