Shoferi shtyp me dashje 4 persona me makinë, humb jetën fatalisht fëmija

Një aksident fatal automobilistik është shënuar në Gjermani. Një fëmijë ka humbur jetën, ndërsa janë plagosur tre të tjerë.

Mediat ndërkombëtare kanë bërë të ditur se makina ishte futur në një rrugë këmbësorësh. Të plagosurit ishin të gjithë këmbësorë.

Aksidenti është shënuar në qytetin e Keben në Gjermani. Dyshohet se shoferi u arratis me një biçikletë, ndërsa makinën e la në vendngjarje.

Deri më tani, të plagosurit janë shtruar në spital. Dyshohet se shoferi u fut qëllimisht në rrugën e këmbësorëve dhe e lëshoi makinën drejt tyre për t’i plagosur.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Lajm i trishtë, aktori i rolit legjendar humb jetën

Një lajm i trishtë është raportuar nga mediat e huaja. David Prowse, aktori i njohur britanik, që ka luajtur rolin e Darth...

“Më tha se nuk i shërbenin”, vëllai i 60 vjeçarit që u vetëvra tek Senatoriumi rrëfen detajet shokuese

Për mediat ka folur Anton Skabonda, vëllai i 60 vjeçarit që u vetëflijua sot tek “Shefqet Ndroqi”. Vëllai i të ndjerit i...

Krejt papritur, Einxhel Shkira largohet nga moderimi i emisionit “Binjakët”

Këtë sezon televiziv ka nisur emisioni “Binjakët” të vëllezërve Donald  dhe Romeo Veshaj. Bashkë me ta moderonte edhe Einxhel Shkira.

Iu gjet kokainë brenda në makinë, arrestohet nga policia këngëtari i famshëm

Këngëtari shumë i njohur grek, Notis Sfakianakis, është arrestuar nga policia. Ai u ndalua rreth orës 20:00 të mbrëmjes së djeshme.