Shkoi në emision për të gjetur nuse, doli i fejuar dhe me të shkuar të errët, mamaja e Andit ‘trondit’ mediat me deklaratën e saj

Andi është një prej konkurrënteve më të perfolur në ‘Perputhen’.

Së fundmi në media përflitet se ai është i fejuar dhe se merret me punë të jashtëligjshme.

Lidhur me këtë lajm ka reaguar nëna e tij ku nëpërmjet një komenti në portalin që ka nxjerrë fotot, ajo ka shprehur revoltën. E ëma e Andit mohon vërtetësinë e lajmeve dhe thotë se ata që e kanë publikuar do të përballen me ligjin.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Zbardhen prapaskenat e sherrit, ja arsyeja pse aktori Rezart Veleshnja u largua nga emisioni “Shiko Kush Luan”

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm në...

Aksident rrugor në Tiranë, motori përplas 75-vjeçaren

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një motor, ka përplasur një këmbësore në rrugën ‘Tre...

Kur do të ndryshohet ora dhe a është kjo hera e fundit? Ja çfarë ka vendosur Bashkimi Evropian

Edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të jetë si në vitet më parë, pavarësisht se BE e ka marrë tashmë vendimin për...

Momente nga protesta sotme/ 18 të proceduar, mes tyre ish deputetja dhe kreu i lëvizjes “Vetëvendosje”

Policia ka proceduar penalisht 18 shtetas, 3 prej tyre organizatorë të tubimit të sotëm para ministrisë së Jashtme greke.Ata do procedohen për veprat penale...