Sunday, September 20, 2020

Shën Valentini që mund të ishte kthyer në tragjedi/ Po shkonin të festonin, çifti aksidentohen rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në vend. Mësohet se një incident rrugor është raportuar në aksin Peqin-Rrogozhinë.

Si pasojë e aksidentit, kanë mbetur të plagosur shtetasit me inicialet E. B dhe F. Gj. Ata ndodheshin në një makinë dhe mësohet se janë çift.

Raportohet se dyshja janë të fejuar dhe kishin dalë për të festuar festën e Shën Valentinit. Por si pasojë e shpejtësisë së lartë dhe lagështirës në rrugë, ata janë aksidentuar.

Çifti ndodhen jashtë rrezikut për jetën, të shtruar në spital teksa kurohen  për lëndimet që kanë marrë. Në makinë raportohet se ka pasur brenda edhe dhurata.

Foto ilustruese

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e dielë, 20 shtator

Gjatë ditës së dielë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e diel, 20 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...