Shën Valentini/ Meta poston foton romantike me Kryemadhin

Në ditën e Shën Valentinit, ditën e të dashuruarëve, presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta nisë ditën duke postuar në rrjetet sociale një foto romantike me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI Monika kryemadhin.

Ata shfaqen të dy mjaft të qeshur të shtrirë në një lëndinë pranë njëri-tjetrit dhe në diçiturën e fotos presidenti uron më shumë dashuri për të gjithë shqiptarët.

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve”, ka shshkruar Meta krahas fotos me Kryemadhin.

Shpeshherë Meta dhe Kryemadhi janë shfaqur të dashuruar në publik dhe të parezervuar në deklaratat për njëri-tjetrin.

Ata janë një nga çiftet më të përfolura të politikës dhe së bashku janë njohur atëherë kur kanë nisur rrugëtimin e tyre politik.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...