Monday, October 26, 2020

“S’du me i pa”, Fjolla Morina revoltohet kur sheh kamerat, shtyhet marrja e vendimit për këtë shkak

Këngëtarja Fjolla Morina ka shkuar sot në seancën gjyqësore pasi u kap me armë zjarri në pikën kufitare të shtunën. Por duket se kërkesa e saj e vetme ka qenë që mos të kishte kamera në seancë.

Në një video të publikuar nga mediat, këngëtarja është parë duke qëndruar me kurriz nga kamerat. Ajo është munduar që t’i shmangë ato, por pa sukses.

 “Kamerën kërkova mos me e sjellë këtu, s’du me i pa”, thotë ajo dhe shikon ngultasi gazetarët.

Gjyqi ndaj Morinës është shtyrë për në orën 13:00. Prokuroria ka kërkuar që gjinekologu të jetë prezentë në seancë sepse sipas tyre, nuk mjafton një eko për të vërtetuar se ajo është shtatzanë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

288 raste të reja me Covid, 51 të shëruar dhe 3 humbje jete/ Ja shtrirja gjeografike e rasteve aktive

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 288 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar...

Dalin nga kampi Al-Hol katër fëmijë shqiptarë, Rama niset drejt Libanit: Do të marrim…

Finalizohet sot pjesa e parë e operacionit të kthimit në Shqipëri të fëmijëve dhe grave që ndodhen në kampin e Al Holit në Siri.Kryeministri...

Gafa e Pampurit “11×2=24”, Rama qesh me lot dhe ironizon: Tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për gafën e ish-deputetes së PD-së, Oriola Pompuri, e cila teksa po llogariste shtretërit në spitalet Covid, tha se...

Ekzekutohet udhëheqësi i lartë i al-Kaidës, pjesë e terroristëve më të kërkuar në botë

Forcat afgane kanë ekzekutuar udhëheqësin e lartë të al-Kaidës, Abu Muhsin al-Masri. Ai ishte pjesë e listës së Byrosë Federale të Hetimit...