“S’di si më jetohet pa të”, Jonida Shehu humb njeriun shumë të shtrenjtë

Moderatorja e njohur shqiptare, Jonida Shehu, ka pësuar një humbje të madhe. Nëna e saj ka ndërruar jetë.

Ka qenë vetë moderatorja që ka dhënë lajmin e hidhur. Ajo ka publikuar një foto me të ëmën, ku shihen të përqafuara dhe të qeshura.

“Mama iku dhe sdi me si jetohet pa te. Shpirti im”, shkroi Jonida përkrah fotos.

- Advertisement -

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Shehu (@jonida.shehu)

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA