Saturday, September 19, 2020

Sara foli për problemet me peshën, mamaja e Ledri Vulës bën komentin mbështetës për të

Sara Hoxha është kthyer në një personazh mjaft të komentuar të showbiz-it shqiptar. Së fundmi, ajo ndau me ndjekësit një foto ku i dukeshin strijat në pjesën anësore të kofshëve.

Sara zbuloi se strijat nuk i ishin krijuar nga shtatzania, por nga luhatjet në peshë gjatë shtatzanisë. Ajo i këshilloi femrat ta duan trupin e tyre.

Por pas këtij postimi që ka bërë Sara, nuk mund të mungonte reagimi i Xheraldinës, mamasë së Ledri Vulës. Kjo e fundit i ka shkruar një super mesazh përkrahës Sarës.

“Ti duaje trupin tënd ashtu si është me strija, pa strija…me çka do që ka se është i vetmi që ke dhe është i bukur ashtu si është. Strijat janë një gjë normale, bile e bukur se ato strija flasin për jetën dhe jo për ngulfatje dëshirash e ngulfatje oreksi në kohë të caktuara. Të don nini ty shumë!”, i ka shkruar ajo.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.

Ndodh skandali, deputeti filmohet duke parë video erotike në Kuvend

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Kuvendin e Tajlandës. Një deputet është filmuar...