Saturday, October 31, 2020

Ribashkimi i Mozzik me Loredanën, Getinjo bën deklaratën që nuk pritej

Në javët e fundit në media është komentuar shumë rikthimi i Mozzik me Loredanën. Dyshja janë kapur shumë herë në praninë e njëri-tjetrit.

Madje, ata së fundmi u fotografuan duke darkuar në një restorant në Prishtinë. Por dyshja nuk kanë reaguar ndaj këtyre lajmeve.

Mirëpo, një reagim e ka bërë vëllai i Mozzik, reperi Getinjo. Ky i fundit ka komentuar në një lajm mbi darkën e dyshes së bashku.

 “Qe t’ju kallxoj të shpisë se fort marak janë bo. Falemnderit shumë”, ka shkruar Getinjo përbri lajmit për dyshen.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Horoskopi për ditën shtunë, 31 tetor, 2020

DashiNesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën...

Situata kritike, hapet spitali “Covid 3” në Tiranë, 150 shtretër dhe një Reanimacion

E premtja ka shënuar numër rekord me 301 të shtruar në dy spitalet Covid e për pasojë të gjitha kapacitet janë ezauruar. Kjo ka...

Godet sërish Aleksandër Gjoka pas ofendimeve të Ramës/ Si ndihet këngëtari pas publikimit të videos që bëri xhiron e rrjetit

Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga qeveria për pezullimin e...

Tërmeti në Turqi/ Humbin jetën tragjikisht dy të rinjtë, i ze muri poshtë

Tërmeti i fuqishëm në Detin Egje, me magnitudë 6,6 i shkallës rihter, të paktën sipas Agjencisë turke të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave, goditi...