Friday, October 30, 2020

Ralf Gjoni bëhet si astrolog, tregon arsyen pse kryeministri Rama ndryshon mendje sipas horoskopit

Deputeti Ralf Gjoni ka dalë kundër vendosjes me detyrim të maskës në ambientet e jashtme. Nga Kuvendi, Gjoni ka thënë se edhe pse ai e mbante maskën, u infektua në fund të korrikut.

Por në fjalën e tij, deputeti ka studiuar shenjën e horoskopit të Ramës. Duke u bërë si astrolog, ai ka thënë se kryeministri është gaforre dhe ndaj ndërron mendje shpesh.

“Kush e mori këtë vendim për maskat? Kë pyeti Rama? E ndërron mendjen si me hënë, është gaforre, e ndërron mendjen si me hënë.

Ky është i paparë. Ky po përballet me popullin. Do përballeni me inat popullor”, tha Gjoni.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e premte, 30 tetor

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Ndahet nga jeta kompozitori Avni Mula/ Dedikimi prekës nga e bija: “Fluturoi në Valsin e Përjetësisë”

Ndahet nga jeta në moshën 92-vjeçare këngëtari dhe kompozitori i shquar Avni Mula.Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka dhënë e bija,...

Infektohet mjekja në Elbasan, tre infermiere karantinohen, s’ka tampone

Infektohet me koronavirus një mjeke infeksioniste në spitalin rajonal ‘ Xhaferr Kongoli” Elbasan, Anjeza Dajlani. Sipas të dhënave të para mësohet se...

Jozefina Topalli flet për aventurën e re: “Pse i hyra kësaj rruge”

Nga Jozefina Topalli*Jam ndjere e emocionuar kur nje grup te rinjsh me ftuan te ishim bashke per nje kauze te forte e patriotike.Kisha kohe...