“Pukjani i zemrës”, Rudina Dembacaj zbulon dhuratën romantike që i bëri Mark Frroku

Rudina Dembacaj prej disa javësh tashmë ka bërë publike lidhjen me ish deputetin Mark Frroku. Dyshja duken shumë të lumtur së bashku.

Moderatorja e ka treguar disa herë se ka rënë kokë e këmbë në dashuri me Mark Frrokun. Sot, me rastin e Shën Valentinit, ajo publikoi një foto që herët në mëngjes me Frrokun.

Më pas, Rudina zbuloi përmes një postimi në Instagram se Frroku i kishte dhuruar një trëndafil të kuq në këtë ditë për të dashuruarit.

Por Rudina nuk është mjaftuar me kaq. Pak më parë, ajo ka publikuar një tjetër foto me Frrokun në Instagram, përbri së cilës ka shkruar “Pukjani i zemrës”.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“10 mijë euro për helikopterin”, këshilltari i ministrit i kthehet Vokshit: “Zogëz vjeshte, për Berishën copëtova RENEA-n”

Këshilltari i ministrit të Brendshëm, Hilë Lushaku, i ka kthyer përgjigje akuzave të ish deputetes së PD, Albana Vokshit. Kjo e fundit...

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...