Publikohet videoja e rëndë, momenti kur atentatorët qëllojnë me breshëri plumbash 45 vjeçarin në Milot

Sot është publikuar videoja nga atentati që iu bë 45 vjeçarit Ylli Ibrahimi në Milot. Ky i fundit po dilte nga një lokal kur u qëllua me breshëri plumbash.

Në pamjet e publikuara nga “RTV  Ora”, shihen autorët që afrohen me motor dhe janë të maskuar. Ata hapin zjarr, ndërsa shënjestra ka qenë i shoqëruar me dy persona të tjerë.

45 vjeçari është plagosur rëndë dhe është dërguar për kurim të specializuar në spitalin e Traumës në Tiranë. Aty ai i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Dyshimet janë se atentati ka ndodhur pas një konflikti që Ylli Ibrahimi ka pasur me autorin. Policia po bën kërkimet për të kapur autorët.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...

Mikrofon floriri dhe pëllumb prej ari/ Lady Gaga dhe Jlo tërheqin vëmendjen në inagurimin e Biden

Dy këngëtaret e famshme, Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, kanë performuar gjatë ceremonisë së inagurimit të presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe...